Lifestyle Portal
  •   ८ जेष्ठ २०७९, आईतवार

उपत्यकामा ब्यापक ठुलो परिमाणमा अवैध आतिसबाजी एवं पटकाजन्य बिष्फोटक सहित एकजना पक्राउ

२४ आश्विन २०७८, आईतवार १५:१७

लोकप्रिय

काठमाण्डौ । ठुलो परिमाणमा भण्डारण गरेर लुकाईछिपाई राखिएका अवैध आतिसबाजी तथा पटकाजन्य सामाग्रीहरुका साथ बारा जिल्ला गढिमाई नगरपालिका वडा नं. ३, गञ्जभवानीपुरका (हालः ललितपुर जिल्ला, वडा नं. १, कुपण्डोल गुसिंगल) ३० वर्षिय उमेश कुमार जैशवाल पक्राउ परेका छन् । बरामद पटका तथा आतिसबाजीजन्य बिष्फोटकहरु १४ सय ९४ केजी रहेको छ ।

उपत्यका बाहिरबाट गैह्रकानूनी रुपमा लुकाई छिपाई ल्याएको पटका, भुईचम्पा लगायतका आतिसबाजी जन्य विष्फोटक पदार्थहरु बिक्री बितरण गर्न भण्डारण भईरहेको छ भन्ने गोप्य सुचनाको आधारमा महानगरीय अपराध महाशाखाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले अशोज २३ गते ललितपुरको कुपण्डोलस्थित गुसिंगलमा टहरा भाडामा लिई भण्डारण गरिएको अवस्थामा उक्त आतिसबाजीजन्य विष्फोटक पदार्थहरु बामद गरि जैशवाललाई पक्राउ गरिएको हो ।

उक्त आतिसबाजीजन्य विष्फोटक पदार्थहरुको अन्दाजी बजार मुल्य २० लाख बढी रहेको महानगरीय अपराध महाशाखाले जनाएको छ । जैशवाललाई मुलुकी अपराध संहिता २०७४ को परिच्छेद ७ को विष्फोटक पदार्थ सम्बन्धी कसुर अन्तर्गतको मुद्दामा आवश्यक कारवाहीको लागी महानगरीय प्रहरी परिसर जावलाखेल, ललितपुर पठाईएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

तपाईंको भान्सा झन महंगो हुने भएको छ भने सवारी इन्धनमा समेत महंगीको अर्को थप मूल्य बढेर आएको छ । नेपाल

काठमाडौं महानगरको मेयर पदका लागि लौरो चिन्ह लिएर स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका बालेन साह दुवै प्रतिद्वन्द्धिहरुविरुद्ध आज विहानसम्म पनि अत्याधिक मतले

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउबा र ‘नागरिक सुरक्षा, लोकतन्त्र र मानव अधिकार’ क्षेत्रकी अमेरिकी उप-विदेशमन्त्री तथा तथा तिब्बती मुद्दाका लागि

काठमाण्डौ । स्थानीय निर्वाचनमा सर्वाधिक लोकप्रिय तथा देशकै चासोको पात्र बनेका काठमाण्डौं महानगरपालिकाको मेयर पदका उम्मेदवार बालेन साहको घरमा नयाँ