Lifestyle Portal
  •   १३ मंसिर २०७८, सोमबार

साफ (SAFF) च्याम्पियनसीपको फाइनल शुरु, उपाधीका लागि भारतविरुद्ध नेपाल – LIVE

३० आश्विन २०७८, शनिबार २०:४९

माल्दिभ्सको राष्ट्रिय फुटबल स्टेडियममा साफ च्याम्पियनसीपको जारी १३ संस्करणको उपाधीका लागि नेपाल तथा भारतको फाईनल खेल शुरु भएको छ । सेमीफाइनलमा बांगलादेशलाई १ का विरुद्ध १ गोलको सहयोगमा ड्र गरेको नेपालले फाइनलको यात्रा तय गरेको हो भने भारतले माल्दिभ्सलाई १ का बिरुद्ध ३ गोलको अन्तरले पराजित गर्दै फाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।

साफ च्याम्पियनसीपको १३ औं संस्करणको यस यात्रामा नेपालले पहिलो पटक फाइनलको यात्रा गर्दै इतिहास रच्न सफल भएको हो भने भारतले मात्र ७ पटक उपाधीमाथी कब्जा जमाइसकेको छ । भारत ८ औं पटक च्याम्पियन बन्न चाहन्छ भने नेपाल आफनो साफ च्याम्पियनसीको फुटबल यात्रामा एउटा इतिहास रच्न चाहन्छ ।

यता नेपालका कोच अब्दुल्लाह अल्मुताइरीमाथी साफले रङशाला प्रवेशमा लगाएको प्रतिबन्धले फुटबल प्रेमी नेपालीलाई आक्रोशित बनाएको छ । अब्दुल्लाह अल्मुताइरीले यस विषयमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै साफले आफूमाथी ब्यक्तिगत रिसइवी साधेको बयान दिंदै आक्रोश पोखेका छन् ।

छोटो समयमा नेपाली फुटबलको ग्राफलाई उचाईं दिन सफल नेपालका कोच अब्दुल्लाह अल्मुताइरी बेगैर मैदानमा ओर्लिने नेपाली टोलीले जीतको निरन्तर यात्रामा एउटा फरक जीत थप्न कुनै कसर बाँकि राख्नेछैन । यो उपाधी नेपाली फुटबलप्रेमीका लागि मात्र नभई कोच अब्दुल्लाह अल्मुताइरीका लागि पनि विशेष हुनेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको नेरु. १ करोड २७ लाख आर्थिक सहयोगमा दार्चुला जिल्लाको खलंगा, तिंकरमा अवस्थित श्री मोती महिला संघ प्राथमिक विद्यालयको

विश्व वातावरण प्रदूषित हुँदै गएकोमा विश्वका पश्चिमा मुलुकहरू जति चिन्तित देखिएका छन् त्यति अफ्रिकी र एशियाली मुलुक देशहरू छैनन्। विश्व

काठमाण्डौ । रक्तचन्दनको तेलको अबैध कारोबारमा संलग्न रहेको अभियोगमा १० जनालाई ३३ लिटर रक्तचन्दनको सुगन्धित तेल सहित बिहीबार प्रहरीले पक्राउ

कास्की । पोखरा महानगरपालिका-३३ गगनगौंडाबाट १ लाख ९४ हजार २ सय अमेरिकी डलर सहित पोखरा महानगरपालिका-९ शिवालय चोक बस्ने मुस्ताङ