यहि जुन ४ का दिन बेलायतमा गोर्खाकपको भब्य आयोजना गरिने


यही आउदो शनिबार 4 Jun मा UK (बेलायतमा) गोर्खा कपको भब्य आयोजना गरिने भएको छ ।

तमु धिं युके ले आयोजना गर्ने यस गोर्खाकप समग्र नेपालीहरूको प्रतिष्ठा र गौरबसंग जोडिँदै आएको छ । गोर्खाकप मार्फत् हजारौ हजार नेपालीहरू एकआपसमा भेट्घाट गर्नेछन । गोर्खाकप को मुख्य केन्द्रबिन्दुको रुपमा रहने खेलाडिहरूले पनि सौहार्दपूर्ण वातावरणमा राम्रो खेल खेलेर आ-आफ्नो राम्रो परिचय दिनेछन । बर्षौंदेखि भेटघाट हुन नपाएका साथीभाईहरूको बिचमा भेटघाट हुने एउटा महत्वपुर्ण माध्यम बन्नेछ ।

त्यसैले युके भरिनै छर्रिएर रहनु हुने सामाजिक अभियन्ता एवंम प्रतिनिधिज्युहरू र सम्पुर्ण नेपाली बुवा आमा, दिदी बैनि तथा दाजु भाइहरू उपस्थित भएर गोर्खाकपलाई नेपालमय बनाउन साथ सहयोग को पूर्ण अपेक्षा राख्दछु । अन्त्यमा तमु धिं युकेले दिएको माय र सद्दभाव प्रती अत्यन्तै नतमस्त छु ।

लाल बहादुर गुरुङ (LBZ)
अध्यक्ष
गैर आवासिय नेपाली संघ
राज्य समन्वय परिसद, बेलायत


Loading comments...