Lifestyle Portal
  •   २ जेष्ठ २०७८, आईतवार

हाँस्नको लागि Nepgasmको चुल्हो निम्तो

८ माघ २०७५, मंगलवार ११:५८

समाजमा रहेका विभिन्न समस्या, विभेद, अन्धविश्वास तथा राजनैतिक पक्षलाई हाँस्य व्यङ्गको रुपबाट प्रस्तुत गर्ने Stand up Comedy को भुमिका बढिरहेको छ । हँसाउने कुरा निकै कठिन पक्ष पनि हो, झन समय सान्दर्भिक पक्षलाई जोडेर हासँउनु सजिलो पनि छैन । दैनिक जिवनका काम तथा विभिन्न कारणले मानिसहरु तनावमा रहेका छन्, नयाँ शैलीको कमेडीले केही हदसम्म भएपनि तनाव कम गर्न पनि महत्वपुर्ण भुमिका खेलेको पाईन्छ । विभिन्न प्रसङ्ग तथा जोक्सहरुमा तपाई हामीले आफुनै पात्र भएको महसुस गर्दछौ अनि दैनिक जिवनका त्रियाकलापलाई छुदाँ पिडा वा दुख नै भएतापनि हामी हास्न सफल हुन्छौ । पछिल्लो समयमा नेपालमा पनि Standup Comedy ले राम्रै स्थान पाएको छ , जसबाट दर्शकहरुले पृथक किसिमको मनोरञ्जन लिन पाएका छन् ।

नेपाली क्षेत्रको भविष्य राम्रो भएको सामाजिक सञ्जाल तथा युटुवमा दर्शकको संख्या र प्रतिक्रियाहरुबाट थाहा पाउन सकिन्छ । यसै क्रममा नेपालमा मार्फत दर्शकहरुको मन जित्न सफल भएको छ । एक वर्षकै समयमा दर्शकहरुमा माझ निकै प्ररिचित हुन पुगेको Nepgasm को युटुवमा एक लाख पचास हजार सब्सकाराइबर पुगि सकेका छन् । नयाँ कलाकारलाई चिनाउन पनि महत्वपुर्ण सावित भएको छ । लेखमणि त्रिताल , सरोज भण्डारी , डोरेश खतिवडा, उमेश कुमार गौतम र बिबेक उप्रेति लाई दर्शकहरुले निकै रुचाएका छन् । दर्शकहरुको साथ र मायाले हौसला मिलेको लेख मणि तृताल बताउछन् ।

बिगत् केहि समय यता Nepgasm र Celebrity Management Nepal को संयुक्त अयोजना हुँदै आइरहेको नेपालकै प्रथम तथा उत्कृष्ट Stand-up comdey शोको पाँचौ संस्करण यहि आउँदो माघ १२ गते हुने तय भएको छ। बिगतका चार संस्करणमा यस शोले निकै चर्चा कमाइसकेको छ । Youtube मार्फत् शुरु गरिएको यस शोले दर्शकसामू निकै राम्रो प्रभाव पार्न सफल भइसकेको छ। त्यसैलाइ निरन्तरता दिने क्रममा उक्त सो माघ बाह्र गते राष्ट्रिय सभागृह काठमाण्डौमा हुने भएको हो ।

सोमा निकै चर्चामा मा अएका लेखमणि त्रिताल , सरोज भण्डारी, डोरेश खतिवडा, उमेश् कुमार गौतम् (U.K.G) र बिबेक उप्रेति गरि पाँच जना हाँस्य कलाकारको को बिषेश प्रस्तुति रहनेछ । यस शोको टिकट book my shows मार्फत् र Nepgasm को फेसबुक तथा इन्स्टाग्राम पेज मार्फत् डाइरेक्ट मेसेज गरेर बुक गर्न सकिन्छ भने डोर सेलमै पनि लिन सकिनेछ। यस शोको आयोजना Nepgasm र Celebrity Management Nepal को संयुक्त अयोजनामा भएको हो भने Grace international र Best deals nepal मुख्य प्रायोजक रहेका छन्। डिजिटल मेडिआ पार्टनर हाम्रो पात्रो रहेको छ। एप्लिकेशन पार्टनरको रुपमा Bodhi Hd र सोसल मिडियामा Trending Nepal र JokesNepal ले गरेको छन्।


काठमाण्डौ भन्दा बाहिर पनि शो निकै लोकप्रिय भैसकेका छन् भने बिस्तारै अन्तराष्ट्रिय स्तरमा पनि सो हुने जानकारी Nepgasm का संचालक शरद् श्रेष्ठले बताउनुभयो । बाहिर देशमा हुने शोको मिति पनि हामी चाँडैनै जानकारी गराउनेछौं । यहि माघ १२ गते हुने शोमा पनि सपरिवार सदा झै उपस्थित भईदिनु है, हाँसो सहितको हाम्रो टोली तपाईंको स्वागतका लागि तयार छ !!!

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं। एउटी आमाको लागि उनको बच्चाको महत्व कति हुन्छ भन्ने कुरा संसारलाई थाहा छ । बच्चाको शरीरमा थोरै कोरियो भने

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पार्टी सञ्चालन, विचार, राजनीतिक सांगठनिक संरचना लगायतका विषयसमा सुझाव मागेका छन्

काठमाडौँ | गत बुधबारदेखि कोरोना संक्रमितको संख्या निरन्तर घट्दो क्रममा रहेको संक्रमितहरुको तथ्यांकले देखाएको छ । गत मंगलबार नेपालमा हालसम्मकै

काभ्रेपलाञ्चोकको बनेपा नगरपालिका–१० जनगालस्थित भोमी अस्पताललाई कोभिड समर्पित (डेडिकेटेड) अस्पताल बनाइएको छ । नगरपालिकाका प्रमुख लक्ष्मी नरसिंहवादे श्रेष्ठले उक्त अस्पतालको