the voice of nepal season 2

यसरी दिनुहोस् द भ्वाइस अफ नेपालको डिजिटल अडिसन( भिडीयो सहित)


संगीत नै एउटा यस्तो भाषा हो जुन सारा संसारले बुझन सक्छ । संगीत नै एउटा यस्तो शुत्र हो जस्ले सम्पुर्णलाई एकै धारमा बाध्न सक्छ । संगीत नै एउटा यस्तो अस्त्र हो , जुन जिन्दगीका हर समय, अवस्थामा सुरक्षित महसुस गराउछ । सांगीतिक आकाशमा चम्किला स्वर खोज्ने द भ्वाइस अफ नेपालको पहिलो सिजन सफलता पुर्वक सफल भएको छ र दोश्रो सिजनको लागी डिजिटल अडिसन सुरु भएको छ ।

द भ्वाइस अफ नेपाल पहिलो सिजनमा भन्दा अझै धेरै परिस्कृत, र परिमार्जित भएर आउने कुरा भ्वाइसको टिमले जानाकारी दिए । अन्य अडिसन भन्दा यो डिजिटल अडिसन निकै सहज पनि रहेको छ । घरमै बसेर रेर्कड गरेर आफनो अडिसन दर्ता गर्न सकिनेछ । अडिसन कै लागि भनेर लामो लाइनमा बस्नु पर्ने बाध्यता रहने छैन । कसरी डिजिटल अडिसन दिने भनेर तलको भिडियो हेर्नु होला

यो पनि पढ्नुहोला


Loading comments...