नेपाली महिला रेस्लर जुरेली र लक्ष्मीको घमासान भिडन्त, कसले मार्‍यो बाजी ? (भिडियो )


यति राम्रा र हट नेपाली केटीहरुको घम्साघम्सी भिडियोमा हेर्नुहोस्, केटीले केटीलाई नै अन्धाधुन्ध कुटेको हेर्न केटाहरुको दाग्यो घुँइचो, भिडियो भाइरल

यति राम्रा र हट नेपाली केटीहरुले पट्का पट्की गर्दा हेर्ने हरुको घुइचो, भिडियो बन्यो भाइरल (भिडियो)

काठमाडौं । रेस्लर भन्ने बित्तिकै दुई पक्षबीचको भिडन्तको हो, एक अर्कामाथि कुटपिट गर्दै जाइलाग्ने । टिभीमा हेरेर यो खेलको मनोरञ्जन लिने नेपाली दर्शकहरुले पछिल्लो केही वर्ष यता आफ्नै देशका रेसलरका खेल हेर्दै आएका छन् ।

त्यसमाथि महिला रेसलर पनि छन् । जस मध्येका हुन् अस्मिता जुरेली र लक्ष्मी हुन् । उनीहरुबीच भएको भिडन्तको भएको छ । दुवैले खेल अवधिभर एकअर्कालाई दबाबमा राखेका थिए । दर्शकलाई भरपुर मनोरञ्जन दिएका उनीहरु मध्ये अस्मिताले लक्ष्मीलाई हराउन सकिन् ।


Loading comments...