Danny Verhasselt

बेल्जियमको आखाँमा नेपालका तस्विरहरु (नेपाल पर्यटन बोर्डमा फोटो प्रदर्शनी हुदै )


बेल्जियममा जन्मिएका डानी नेपाललाई निक्कै नै माया गर्ने फोटोग्राफर हुन् । नेपालको मायाको कारणले नै उनि १४ पटक भन्दा धेरै पटक नेपाल आइसकेका छन । उनि नेपाल आउन सुरु गरेको करिव २४ वर्ष भयो । नेपालको गाउँगाउँ सम्म फोटो खिच्नकै लागी पुगेका डानीलाइ नेपालमा बस्ने नेपालीलाइ भन्दा धेरै नेपालको माया गर्दछन् । डानी पशुपतिमा महाशिवरात्रि ताका खिचेका साधुबाबाका तस्वरहरु सन् २०१९ मा नेशनल जियोग्राफीले निकाल्ने भित्तेपात्रो अर्थात् क्यालेण्डरमा समेत राखेको थियो।
नेपालका गाउगाउ सम्म पुगेर उनले खिचेका तस्बिरहरु यहि मार्च १ देखि ७ तारिक सम्म नेपाल पर्यटन बोर्डमा प्रदर्शन हुदै छ । बिहान ११ बजे देखि सुरु हुने उक्त प्रदर्शनी अवलोकन  गर्नको लागी हुने सुल्क लाग्ने छैन ।

डानीको बारेमा थप जानकारीको लागी


Loading comments...