फेसबुक ट्वीटर बन्द हुने हल्लाको बास्तबिकता के ? संचार मन्त्रालयले निकाल्यो यस्तो बिज्ञप्ति


नेपालमा फेसबुक लगायतका सामाजिक सञ्जाल बन्द हुने भन्दै गलत प्रचार गरिएकोप्रति संचार तथा सूचना प्रविधि मन्त्रालयले गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ।

आइतबार एक विज्ञप्ती जारी गर्दै मन्त्रालयले फेसबुक लगायतका सामाजिक सञ्जाल बन्द हुने भन्दै गरिएका प्रचार निराधार रहेको बताएको हो।

सामाजिक सञ्जाल बन्द हुने कुरा गलत भएको र त्यस्ता नकारात्मक सूचना प्रवाह गर्नेलाई कानुनी कठघरामा उभ्याई कारबाही गर्ने प्रक्रिया अगाडी बढीसकेको कुरा मन्त्रालयका प्रवक्ता ऋषिराम तिवारीद्वारा जारी विज्ञप्तिमा भनिएको छ।

मन्त्रालयले उक्त विज्ञप्तिमा फेसबुक तथा ट्वीटर बन्द हुने भनेर सामाजिक सञ्जालमा गरिएका पोष्टहरु गलत भएको स्पष्ट परेको छ। केही दिनअघि नेपाल सरकार सूचना तथा संचार मन्त्रालयको नाम राखी फेसबुक लगायतका सामाजिक सञ्जाल बन्द हुन लागेको गलत प्रचार गरिएकोमा आपत्ति जनाउदै मन्त्रालयले आज विज्ञप्ति निकालेको हो।

मन्त्रालयद्वारा जारी विज्ञप्ति :

 


Loading comments...