Lifestyle Portal
  •   ३१ बैशाख २०७८, शुक्रबार

यसरी बनाउनुहोस् घरमै मुखै रसाउने पाल्पाली चुकाउनी (भिडियो सहित)

२० फाल्गुन २०७५, सोमबार १०:००

मिठो खानेकुरा वा परिकार खाने देख्ने बित्तिकै सबैको मुखबाट पानी आई खानप्रति निकै उत्साहित हुने गर्दछन् । उत्साहित हुने परिकार मध्ये एक परिकारको नाम हो पाल्पाली चुकाउनी, जसलाई धेरैले निकै मिठोको साथमा स्वादिलो मानी खाने गर्दछन् । यो खानामा जति मिठो र स्वादिलो हुन्छ, त्यतिनै बनाउनको लागी अलि गाहे जस्तो देखिन्छ । तर आज हामी तपाईलाई सजिलै र कम समयमा मिठो र टेस्टी पाल्पाली चुकाउनी बनाउन तरिका बताउँदैछौं ।

यदि तपाईलाई पाल्पाली चुकाउनी निकै मनपर्छ र खानमन लागिरहेको छ भने यसरी बनाउन सक्नुहुन्छ, पाल्पाली चुकाउनी ।उसिनेको आलु, सादा दहि, प्याज, कागती, हरियो धनिया, नुन, बेसार, धुलो खुसार्नी, बिरे नुन, पिसेरको टिमुर, मेथीको दाना, लसुन र तेल । यति सामाग्री तयार गरेपछि तपाई अब यो भिडियो हेर्दे यसरीनै बनाउन सक्नुहुन्छ । निकै मिठो पाल्पाली चुकाउनी ।

https://www.youtube.com/watch?v=KEsDoJ-vV4U

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं – शास्त्र र आयुर्वेदमा दिनको समय काम गर्नका लागि अनि राति चाहिँ सुत्नका लागि निर्धारण गरेका छन् । तर

बामाको । मालीकी एक महिलाले एकैपटक ९ सन्तानलाई जन्म दिएकी छिन् । २५ वर्षीया हलिमा सिसेले मोरक्कोको एक अस्पतालमा ९

काठमाडौं। अमेरिकामा एक जोडी जुम्ल्याहा दिदीबहिनी हरेक काम एकसाथ गर्ने गर्छन् । ब्रिटनी र ब्रायना डीन नामका यी जुम्ल्याहा दिदीबहिनीले

रिस कति हानीकारक छ ? कति नोक्सान पुर्याउँछ ? त्यो धेरैले आफ्नो जीवनमा अनुभव गरेकै हुन्छ । पारिवारिक जीवन विघटन