इनार खन्ने क्रममा राम माझीको मृत्यु


चन्द्रागिरी नगरपालिका १२ मा इनार खन्ने क्रममा सिन्धुली घर भइ हाल च.न.पा. ६ डेरा गरि बस्ने राम माझीको मृत्यु भएको छ।
माटो निकै कम्जोर रहेकाले,इनारमा रिङ्ग हाल्ने क्रममा मिती २०७५/११/२६ गते माटो भासिएर करिब साँझ ५ बजे तिर घटना घटे को थियो तर २६ घण्टा लागातार नेपाल प्रहरी,नेपाली सेना,सस्त्र प्रहरी बल र स्थानीय को सहयोगले शब निकालिएको जान्कारी प्रहरी प्रभाग बलम्बुका प्रहरी निरीक्षक शंकर खड्काले दिनुभयो ।

मृतकको सब प्रारम्भिक अनुसन्धान र पोस्ट्मार्टमको लागि त्री.बि शिक्षण अस्पताल पठाइएको जान्कारी महानगरीय प्रहरी बृत थान्कोटका प्रहरी नायब उपरीक्षक कुमार बिक्रम थापाले बताउनुभयो।

उक्त घटना पछि उद्दार कार्यमा खटिएका सामाजिक अभियानन्ता उत्तम कार्कीले नेपाल अधिराज्यभर येस्ता घटना घट्ने गरेको हुँदा येथासिघ्र विशेषज्ञ टोलि द्वारा आवश्यक तालिम एबम सुरक्षित औजार र उपकरणको प्रयोग गराउन सम्बन्धि निकायले ध्यान दिनुपर्ने र स्वम मजदुर र घरधनिहरु पनि यस बिषयमा बेलैमा सोचेर सुरक्षित हुनुपर्छ भन्दै खबरदारी एबम चेतनाको कुरा प्रस्ट्याउनु भयो ।

सिन्धुली घर भै चन्द्रागिरी बसोबास गर्दै आएका अन्दाजी ३५ का राम माझीको अन्दाजी ३० फिट इनार खन्ने क्रममा दुर्घटना !!नेपाल प्रहरी ,सशस्त्र द्वारा उद्दार जारी!!घटनाको यकिन आउदै!!चन्द्रागिरी नगरपालिका -१२स्थानीय एबम Sector Balambu र Metropolitan Police Circle Thankot,Kathmandu लगायत सम्पुर्ण सहयोग गर्दै

Posted by Uttam Karki on Sunday, 10 March 2019


Loading comments...