श्रीलंकामा फेरि बम बिष्फोट


कोलम्बोभन्दा ४० किमी पूर्वमा पुगोडा शहरमा भर्खरै बम बिष्फोटका आवाजहरु सुनिएको छ । पुगोडाको अदालत अगाडिको कवाडी कारखानामा यी बिष्फोट भएको प्रारम्भिक अनुमान छ तथापी पुष्टि हुन बाँकी भएको रिउटरसले लेखेको छ ।

प्रहरी प्रमुख रुवान गुनासेकराले यी बिष्फोटहरु पहिलेका जस्ता नभएका भनी जानकारी दिएका छन् र मानविय क्षतीको बिवरण पनि नआएको बताइन्छ । श्रीलंकामा गत हप्ताको चर्चहरु माथिको आक्रमणमा ३५९ जनाले व्यान गुमाएका छन् भनें हमलाको जिम्मा मुसलमान आतंकवादी संगठन आईसीलले लिएको छ ।

चर्च र होटल हमलापछि सरकारी संयन्त्रले सुरक्षा ईन्टेलिजेन्समा भएको आफ्नो कमजोरी स्वीकारेको पनि बताएका छन् । प्रहरीका अनुसार ९ जना आत्मघाती बम हमलावरले ति बिष्फोट गराएका हुन् । आजको यस धमाकाले मानविय क्षती नगराएपनि श्रीलंकाको सुरक्षामा थप प्रश्नचिह्न भनें उठाएको छ । के श्रीलंका साँच्चै सुरक्षित छ या हुनसक्छ ?

 

यो पनि पढ्नुहोस् 


Loading comments...