Lifestyle Portal
  •   ४ असार २०७८, शुक्रबार

श्रीलंकामा फेरि बम बिष्फोट

१२ बैशाख २०७६, बिहीबार १२:५२

कोलम्बोभन्दा ४० किमी पूर्वमा पुगोडा शहरमा भर्खरै बम बिष्फोटका आवाजहरु सुनिएको छ । पुगोडाको अदालत अगाडिको कवाडी कारखानामा यी बिष्फोट भएको प्रारम्भिक अनुमान छ तथापी पुष्टि हुन बाँकी भएको रिउटरसले लेखेको छ ।

प्रहरी प्रमुख रुवान गुनासेकराले यी बिष्फोटहरु पहिलेका जस्ता नभएका भनी जानकारी दिएका छन् र मानविय क्षतीको बिवरण पनि नआएको बताइन्छ । श्रीलंकामा गत हप्ताको चर्चहरु माथिको आक्रमणमा ३५९ जनाले व्यान गुमाएका छन् भनें हमलाको जिम्मा मुसलमान आतंकवादी संगठन आईसीलले लिएको छ ।

चर्च र होटल हमलापछि सरकारी संयन्त्रले सुरक्षा ईन्टेलिजेन्समा भएको आफ्नो कमजोरी स्वीकारेको पनि बताएका छन् । प्रहरीका अनुसार ९ जना आत्मघाती बम हमलावरले ति बिष्फोट गराएका हुन् । आजको यस धमाकाले मानविय क्षती नगराएपनि श्रीलंकाको सुरक्षामा थप प्रश्नचिह्न भनें उठाएको छ । के श्रीलंका साँच्चै सुरक्षित छ या हुनसक्छ ?

 

यो पनि पढ्नुहोस् 

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं । मंगल ग्रहमा चिनियाँ रोबर्टले सेल्फी खिचेको छ । चिनियाँ जुरोङ रोबर्टले मगंल ग्रहमा आफ्नो सेल्फी लिएर अर्थ स्टेशनमा

मस्को । रूसी राष्ट्रपति भ्लादिमीर पुटिनलेरूसले इरानलाई अत्याधुनिक उपग्रहको आपूर्ति गर्ने तयारी गरिरहेको भन्ने समाचारमा कुनै सत्यता नरहेको भनी वाशिङ्टन

साइप्रसमा पहिलो पटक संसदबाट महिला सदस्य सभामुखमा चुनिएकी छन् । सन् १९६० मा स्वतन्त्र भएको साइप्रसको दोस्रो सर्वाधिक शक्तिशाली पदमा

काठमाडौं। पछिल्लो समय पाकिस्तानी अधिकारकर्मी मलाला युसुफजाइ चर्चामा छिन् । उनले बेलायती म्यागजिन भोगलाई दिएको अन्तरवार्तामा विवाहका प्रचलित प्रक्रिया र