लियो जिल्ला परिषद ३२५ ए वान को बोर्ड स्कुलिङ सम्पन्न


लियो जिल्ला परिषद ३२५ ए वान ले आफ्ना नब न्युक्त बोर्डका पदाधिकारीहरु का लागि २ दिने बोर्ड स्कुलिङ कार्यक्रम चितवन को कुरिनघाट मा सम्पन्न गरेको छ ।जम्मा ३४ जना सहभागी रहेको उक्त कार्यक्रम मा टिम बिल्डिङ ,फेलोसिप , बोर्ड सदस्यहरु को काम र दायित्व , नया कार्यकाल का प्लान तथा गर्ने कार्यहरु का बारे मा आफ्ना सदस्यहरु लाई सहजीकरण गरिएको थियो । जिल्ला परिषद का पुर्व अध्यक्ष मन्दिप महर्जन ले उपस्थित लाइ प्रशिक्षित गर्नु भएको थियो भने लियो मा लाग्दा का क्षण र त्यसबखत मा आइ परेका समस्या तथा त्यस लाइ समाधान गर्न का लागि आफू ले खेलेको भुमिका र अनुभव का बारेमा लियो जिल्ला परिषद का पुर्व उपाध्यक्ष लियो सन्तोष बुढाथोकी ले उत्प्रेरणात्मक भनाइ राख्नु भएको थियो । त्यसै गरि लियो जिल्ला परिषद ३२५ ए वान का पुर्व अध्यक्ष तथा लियो मल्टिपल ३२५ का निवर्तमान अध्यक्ष लियो चाद बाबू इराकी ले लियो मा लाग्दा का रमाइला पल , लियो को सर्बोच्च पद मा पुग्न का लागि गरेको प्रयत्न , प्रयत्न पश्चात मिलेको सफलता का बारे मा सहभागी लाई अत्यन्त सरल र प्रेरणात्म्क रुप मा जानकारी सहित सहजीकरण गर्नु भएको थियो । लियो मा म हैन हामि बनेर , ज्ञान सीप र क्षमता को अभिबृद्धी गर्दै अघि बढी समाज र राष्ट्र लाई नै योगदान दिने सफल नेता को रुप मा अघि बढी समाज लाइ लियो के हो भनी परिचय दिनु पर्ने आवश्यक्ता रहेको र यस बर्षको टिम यस मा सक्षम हुने कुरा मा आफू बिश्वस्त रहेको भनाइ ब्यक्त गर्नु भयो ।

जिल्ला परिषद अध्यक्ष लियो रन्जित भगत ले बर्ष भरी जिल्ला परिषद ले गर्ने कार्यका बारे मा आफ्ना सदस्यहरु लाई जानकारी दिनु भएको थियो । त्यसतै आगामी दिन मा कसरी अघि बढ्ने र बोर्डले के काम गर्छ भन्ने बारे मा अवगत गराउनु भएको थियो ।
त्यस्तै जिल्ला परिषद का बर्तमान सचिब सुभाष भण्डारी ले समग्र परिषद को बोर्ड एकदमै सक्षम रहेको र यसले गर्ने हरेक गतिबिधी ले यस बर्ष इतिहास बनाउने कुरा मा आफु बिश्वस्त रहेको र हरेक निष्क्रिय सदस्य र क्लब लाई सक्रिय बनाउने क्षमता यसपटक का अध्यक्ष मा रहेको र यस बर्ष जिल्ला परिषद परिषद ले नया इतिहास रच्ने बिश्वास ब्यक्त गर्नु भयो ।।।

।लियो जिल्ला परिषद ३२५ ए वान का बर्ष २०१९-२० का अध्यक्ष लियो रन्जित भगत को सभापतित्वमा सम्पन्न उक्त कार्यक्रम लियो जिल्ला परिषद का २०१९-२० का सचिब लियो मुकेश पौडेल ले सचालन गर्नु भएको थियो ।।।
स्मरण रहोस जिल्ला परिषद को कार्यकाल आगामी जुलाइ एक देखि सुरु भै एक बर्ष समयावधि रहने छ ।।।


Loading comments...