अष्ट्रेलीयाका विश्वस्तरिय शैक्षिक संस्थाका प्रतिनिधिहरु काठमाण्डौमा


बिगतको लामो समयदेखि नेपाली बिधार्थीको सर्वाधिक रोजाई र मनासिब गन्तव्यका रुपमा अष्ट्रेलीयाले नेपाली बिधार्थीहरुको अन्तराष्ट्रिय डिग्रीको चाहनालाई सुलभ रुपमा साकार गर्दै आएको छ । यस वर्षको शुरुवात मा नै पाथ फाइन्डर इन्टरनेशनल एडुकेशनले अष्ट्रेलीयाका ५ वटा सर्वाधिक बिश्वसनीय र विश्वस्तरिय शैक्षिक गन्तव्यका प्रतिनिधिहरुलाई नेपालमा एकै ठाँउमा भेला पारेर अष्ट्रेलीया एड्मीशन डे नाम राखी कार्यक्रम सञ्चालन गरिरहेको छ ।

पाथफाइन्डरको कार्यालय बागबजारमा ५ वटा अष्ट्रेलीयाका ख्यातीप्राप्त शैक्षिक संस्थाका प्रतिनिधिहरु बिधार्थीहरुको प्रश्न, जिज्ञासा र बिधार्थीहरुले चाहेको जानकारी दिन तत्पर बसेका छन् । बिदेशमा अध्ययन गर्न जानु र त्यसको प्रक्रिया पारदर्शी हुनपर्दछ जस्मा बिधार्थी स्वयमले त्यहाँका संस्थाका प्रतिनिधिहरुसंग कुरा गर्न सक्ने वातावरण हुनुपर्दछ भन्ने बिश्वासका साथ नेपालमा नै संभवत पहिलोपटक यस्तो प्रत्यक्ष अन्तक्रिया कार्यक्रम संचालन गरिएको हो ।

जनवरी १२ देखि १७ सम्म आयोजना हुने यस कार्यक्रममा आउनका लागि र बुझ्नका लागि सबै बिधार्थी र अभिभावकहरुमा खुल्ला निम्तो छ ।

सहभागी शैक्षिक संस्थाहरु

1. University of Tasmania (12th Jan)

2. Excelsia college (14th Jan)

3. Box Hill Institute (16th Jan)

4. ECA Australia (17th Jan)

5. EIT (15th Jan) 

 

लाइभमाण्डु


Loading comments...