Lifestyle Portal
  •   ३० बैशाख २०७८, बिहीबार

ग्लोवल रिच इन्टरनेशनल नेपालको अष्ट्रेलीया फेयरमा २६ वटा अष्ट्रेलीयन यूनिभर्सिटीको उपस्थिती

३ माघ २०७६, शुक्रबार २०:०९

भारतमा केन्द्रिय कार्यालय राखेर विश्वका धेरै देशमा सञ्जाल भएको ग्लोवल रिच एउटा अन्तराष्ट्रिय शैक्षिक सेवा प्रदायक कम्पनी हो जो विश्वका धेरै देशहरुमा अनि अनेकन बिश्वबिधालयसंग कार्यरत छ । नेपालमा पनि आफ्नो आफ्नो शाखा बिस्तार गरेको यस कम्पनीको इतिहास २९ वर्ष पुरानो छ भनें आजसम्म यस ग्लोवल रिच ले विश्वभरिका बिभिन्न भूनिभर्सिटीमा अध्यनार्थ २५ हजार भन्दा धेरै बिधार्थीहरुलाई सफलतापूर्वक पठाइसकेको छ ।

ग्लोवल रिच ले नेपाली बिधार्थीहरुको अष्ट्रेलीया अध्यन प्रक्रियालाई थप पारदर्शी अनि सहज बनाउन २९ वटा अष्ट्रेलीयाका शैक्षिक संस्थाहरुलाई नै नेपालमा ल्याएको छ । यसरी आएका शैक्षिकसंस्थाका प्रतिनिधिहरु सबैजनालाई एउटा मेलामा राखि प्रत्यक्ष रुपले बिधार्थीहरुसंग भेटघाट अनि प्रश्नोत्तर गराँइदैछ ।

काठमाण्डौको होटल अन्नपूर्णमा १७ जनवरी सन् २०२० मा बिहान ११ देखि साझ ५ सम्म भएको यस फेयर अब चितवनमा १९ जनवरीमा होटल गार्डेन रिसोर्टमा बिहान १० देखि ३ बजेसम्म अनि २० जनवरीको ११ देखि ४ बजेसम्म दियालो फुडल्याण्ड बुटवलमा हुँदैछ ।

 

काठमाण्डौमा भएको फेयरको उदघाटन नेपालका लागि अष्ट्रेलीयाकी राजदुतले गर्नुभएको थियो ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

बिश्वब्यापी महामारीको रूपमा बिश्व लाइनै पुर्ण प्रभाव पारेको अवस्थामा म पनि यश बाट प्रभावित भइ आज १४औ दिनमा आइसोलेसनबाट बाहिर

स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्यामन्त्री हृदयेश त्रिपाठीले कोभिड–१९ को रोकथाम, उपचार र नियन्त्रणका लागि नयाँ कदम आवश्यक रहेको बताएका छन्। मन्त्रालयले मंगलबार

काठमाडौं । मौजुदा संकट निवारणका निम्ति जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद् अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईले सर्वदलीय सरकार गठनको अवधारणा अघि

काठमाडाैं । कोरोना भाइरसको महामारी नियन्त्रण गर्न नेपालमा अन्तर्राष्ट्रिय हवाई उडानमाथिको प्रतिबन्ध आउँदो जेठ १७ गते सम्म लम्बिएको छ ।