Lifestyle Portal
  •   २२ मंसिर २०७८, बुधबार

जबरजस्ती करणी तथा बैंकिङ कसुर मुद्दाका फरार प्रतिवादीहरु पक्राउ

११ माघ २०७६, शनिबार १०:००

काठमाडौं, १० माघ । जबरजस्ती करणी मुद्दाका फरार प्रतिवादी ओखलढुंगा सिंहदेवी घर भई हाल भक्तपुर सिपाडोल बस्ने ५६ वर्षीय पुर्ण बहादुर खड्कालाई भक्तपुर सूर्यबिनायकबाट बिहीबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उच्च अदालत पाटनको २०७५ कात्तिक २६ गतेको फैसलाले २ वर्ष ६ महिना कैद सँजाय ठहर भई फरार रहेका खड्कालाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो महाराजगंजबाट खटिएको प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । खड्कालाई फैसला कार्यान्वयनको लागि भक्तपुर जिल्ला अदालत मार्फत कारागार कार्यालय डिल्लीबजार पठाइएको उक्त कार्यालयले जनाएको छ ।

यसैगरी बैकिङ्ग कसूर मुद्दाका फरार प्रतिवादी कन्चनपुर शुक्लाफाँटा नगरपालिका-९ घर भई काठमाडौं महानगरपालिका-१२ कलंकी बस्ने ३० वर्षीय राजेश बमलाई बुधबार प्रहरीले कलंकीबाट पक्राउ गरेको छ । राजेशले आफ्नो खातामा प्रयाप्त रकम नभई माछापुच्छ्रे बैंक न्यूरोड शाखामा रहेको खाताबाट ३ लाख ५० हजार रुपैयाँको चेक काटेको अनुसन्धानबाट खुल्न आएको थयो । उच्च अदालत पाटनको २०७६ भदौ ३० गतेको फैसलाले बैकिङ्ग कसूर मुद्दामा बिगो बमोजिमको ३ लाख ५० हजार रुपैयाँ जरिवाना र ५ दिन कैद सजाय ठहर भई फरार रहेका राजेशलाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो महाराजगंजबाट खटिएको प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । राजेशलाई काठमाडौं जिल्ला अदालतमा मार्फत केन्द्रीय कारागार कार्यालय सुन्धारा पठाइएको उक्त कार्यालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको नेरु. १ करोड २७ लाख आर्थिक सहयोगमा दार्चुला जिल्लाको खलंगा, तिंकरमा अवस्थित श्री मोती महिला संघ प्राथमिक विद्यालयको

वीरगञ्ज । वीरगञ्जस्थित क्लार्क्स रिसोर्ट्समा “आजादी का अमृत महोत्सव” (भारत @ 75) को अवसरमा, भारतीय महावाणिज्य दूतावास, विरगञ्जद्वारा “लोकतन्त्रको विशेष

टुंडिखेलस्थित नेपाली सेनाको मुख्यालयमा आयोजना गरिएको एक समारोहबीच भारतीय सेनाले नेपाली सेनालाई आज टाटा एलपिटिए १६२८ वर्कशप ट्रकहरु उपहारस्वरुप प्रदान

कोभिड खोप प्रमाणपत्रको पारस्परिक मान्यताका लागि भारत सरकार स्वास्थ्य एवम् परिवार कल्याण मन्त्रालय र नेपाल सरकार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयबीच