Lifestyle Portal
  •   २३ असार २०७९, बिहीबार

जबरजस्ती करणी तथा बैंकिङ कसुर मुद्दाका फरार प्रतिवादीहरु पक्राउ

११ माघ २०७६, शनिबार १०:००

काठमाडौं, १० माघ । जबरजस्ती करणी मुद्दाका फरार प्रतिवादी ओखलढुंगा सिंहदेवी घर भई हाल भक्तपुर सिपाडोल बस्ने ५६ वर्षीय पुर्ण बहादुर खड्कालाई भक्तपुर सूर्यबिनायकबाट बिहीबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उच्च अदालत पाटनको २०७५ कात्तिक २६ गतेको फैसलाले २ वर्ष ६ महिना कैद सँजाय ठहर भई फरार रहेका खड्कालाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो महाराजगंजबाट खटिएको प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । खड्कालाई फैसला कार्यान्वयनको लागि भक्तपुर जिल्ला अदालत मार्फत कारागार कार्यालय डिल्लीबजार पठाइएको उक्त कार्यालयले जनाएको छ ।

यसैगरी बैकिङ्ग कसूर मुद्दाका फरार प्रतिवादी कन्चनपुर शुक्लाफाँटा नगरपालिका-९ घर भई काठमाडौं महानगरपालिका-१२ कलंकी बस्ने ३० वर्षीय राजेश बमलाई बुधबार प्रहरीले कलंकीबाट पक्राउ गरेको छ । राजेशले आफ्नो खातामा प्रयाप्त रकम नभई माछापुच्छ्रे बैंक न्यूरोड शाखामा रहेको खाताबाट ३ लाख ५० हजार रुपैयाँको चेक काटेको अनुसन्धानबाट खुल्न आएको थयो । उच्च अदालत पाटनको २०७६ भदौ ३० गतेको फैसलाले बैकिङ्ग कसूर मुद्दामा बिगो बमोजिमको ३ लाख ५० हजार रुपैयाँ जरिवाना र ५ दिन कैद सजाय ठहर भई फरार रहेका राजेशलाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो महाराजगंजबाट खटिएको प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । राजेशलाई काठमाडौं जिल्ला अदालतमा मार्फत केन्द्रीय कारागार कार्यालय सुन्धारा पठाइएको उक्त कार्यालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

असार १९, वीरगंज । विश्व हिन्दू परिषद् नेपाल, पर्सा निकट युवाहरुद्वारा पर्सा जिल्लाको वीरगञ्ज महानगरपालिकामा विरोध प्रदर्शन गरिएको छ ।

भारत सरकारको अनुदान सहयोग अन्तर्गत नेपालका विविध हितग्राही संस्थाहरुलाई ७५ वटा एम्बुलेन्स र १७ वटा विद्यालय बस उपहार प्रदान गरिएको

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले आज राष्ट्रपति भवन, शितल निवासमा आयोजित एक समारोहमा सम्माननीय राष्ट्रपति श्रीमती विद्यादेवी भण्डारी

नेपालका लागि नव–नियुक्त भारतीय राजदूत महामहिम नवीन श्रीवास्तव आज काठमाडौं आइपुग्नुभएको छ । श्रीवास्तव करियर कूटनीतिज्ञ हुनुहुन्छ । काठमाडौं आउनु