Lifestyle Portal
  •   २३ बैशाख २०७८, बिहीबार

मक्का पुग्ने पाकिस्तानकी ‘पपस्टार’

१७ माघ २०७६, शुक्रबार १३:५८

रवी पीरजादा पाकिस्तानकी एक जमानाकी बहुतै चर्चामा रहेकी पपस्टार हुन् । आफ्ना खुला स्टाटस, तस्वीर अनि भिडियोहरुको विवादमा सधैं आइरहने पीरजादा पाकिस्तानकै इस्लामीस्ट समूहहरुको पनि दवाब र धम्कीमा थिइन यद्धपी भर्खरै यिनले आफ्ना तय गरेको सबै कार्यक्रमहरु छाडेर मक्कामा तिर्थयात्राका लागि गएको तस्बीरहरु पोष्ट गरेकी छिन् ।

मैले सोचे कि जुन कुरा मुस्लिमहरुले थाहा पाउनुपर्दछ मैले ति कुराहरु साझा गरिरहें । भोली मदीना जाँदैछु । अल्लाह मलाई सदा यस्तै राखिरहनुहोस् । म तपाईं सबैको लागि प्रार्थना गर्दछु जसले मलाई मेरो नयाँ जीवनमा समर्थन गर्नुभयो ।

हामीले हाम्रो धार्मिक परम्परालाई देखाउन जान्नुपर्दछ भनी पवित्र मक्का शहरबाट यिनले ट्वीट गरेकी थिइन । काव्काको ग्राण्ड मोस्क अगाडिको तस्बीरमा यिनले आफू एउटा कलाकार भएको, पेन्टीङ गर्ने गरेको, तस्बीर खिच्ने गरेको तर यस्तो राम्रो आकृति आफूले जीवनमा कहिल्यै नदेखेकी लेखेकी छिन् । पाकिस्तानमा धेरै चर्चामा रहेको शोबिज कार्यक्रम यिनले चलाउँदैआएकी थिइन् । तर पछिल्ला समयमा यिनका केहि व्यक्तिगत भिडियोहरु लीक भएपछि यिनी झनै विवाद र आरोपको दैलोमा तानिएकी हुन् ।

यस भिडियो काण्डपछि अर्को भिडियो निकालेर ३० वर्षिय पीरजादाले आफ्नो गल्ती चाँही सर्जक र आफू बिचमा भएको र यस कुरामा सबैलाई माफी दिने सर्जकले आफूलाई पनि माफी दिनेछन् भनी बोल्ड स्टेटमेन्ट दिएकी थिइन । पीरजादा निडर र हाकाहाकी बोल्न सक्ने एक पाकीस्तानी महिला पनि हुन् यद्धपी पछिल्ला वर्षहरुमा यस्तै एकजना अभिनेत्री बालोचको अनर किलिग भएकाले पीरजादाको बिषयमा पनि यिनका फ्यानहरु त्रसित थिए ।

उक्त भिडियो लीक गरेकोमा पाकिस्तानको संघीय अनुसन्धान एकाई समक्ष यिनले केस फाइल गरेकी छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले उपत्यकामा जारी निषेधाज्ञाका क्रममा घरबाहिर निस्कनुपर्ने भएमा त्यसमा सहजीकरण गर्न थप व्यवस्था गरेको छ

काठमाडौँ– पूर्वरानी कोमलराज्य लक्ष्मी शाहलाई आईसीयूबाट वार्डमा सारिएको छ। कोरोनाभाइरसको संक्रमण भएपछि पूर्वरानी शाहलाई थापाथलीस्थित नर्भिक अस्पताल उपचार भइरहेको छ

काठमाडौँ– कोभिड–१९ महामारी नियन्त्रणका लागि सरकारले यही वैशाख २० गते रातिदेखि मुलुकको आन्तरिक हवाई उडान स्थगन गरेको छ । यस

काठमाडौं । कोरोना संक्रमणको ‘चेन ब्रेक’ गर्न भन्दै काठमाडौंसहित ५२ जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । बुधबार (आज) बिहानसम्म ५२