Lifestyle Portal
  •   १९ माघ २०७९, बिहीबार

मक्का पुग्ने पाकिस्तानकी ‘पपस्टार’

१७ माघ २०७६, शुक्रबार १३:५८

लोकप्रिय

रवी पीरजादा पाकिस्तानकी एक जमानाकी बहुतै चर्चामा रहेकी पपस्टार हुन् । आफ्ना खुला स्टाटस, तस्वीर अनि भिडियोहरुको विवादमा सधैं आइरहने पीरजादा पाकिस्तानकै इस्लामीस्ट समूहहरुको पनि दवाब र धम्कीमा थिइन यद्धपी भर्खरै यिनले आफ्ना तय गरेको सबै कार्यक्रमहरु छाडेर मक्कामा तिर्थयात्राका लागि गएको तस्बीरहरु पोष्ट गरेकी छिन् ।

मैले सोचे कि जुन कुरा मुस्लिमहरुले थाहा पाउनुपर्दछ मैले ति कुराहरु साझा गरिरहें । भोली मदीना जाँदैछु । अल्लाह मलाई सदा यस्तै राखिरहनुहोस् । म तपाईं सबैको लागि प्रार्थना गर्दछु जसले मलाई मेरो नयाँ जीवनमा समर्थन गर्नुभयो ।

हामीले हाम्रो धार्मिक परम्परालाई देखाउन जान्नुपर्दछ भनी पवित्र मक्का शहरबाट यिनले ट्वीट गरेकी थिइन । काव्काको ग्राण्ड मोस्क अगाडिको तस्बीरमा यिनले आफू एउटा कलाकार भएको, पेन्टीङ गर्ने गरेको, तस्बीर खिच्ने गरेको तर यस्तो राम्रो आकृति आफूले जीवनमा कहिल्यै नदेखेकी लेखेकी छिन् । पाकिस्तानमा धेरै चर्चामा रहेको शोबिज कार्यक्रम यिनले चलाउँदैआएकी थिइन् । तर पछिल्ला समयमा यिनका केहि व्यक्तिगत भिडियोहरु लीक भएपछि यिनी झनै विवाद र आरोपको दैलोमा तानिएकी हुन् ।

यस भिडियो काण्डपछि अर्को भिडियो निकालेर ३० वर्षिय पीरजादाले आफ्नो गल्ती चाँही सर्जक र आफू बिचमा भएको र यस कुरामा सबैलाई माफी दिने सर्जकले आफूलाई पनि माफी दिनेछन् भनी बोल्ड स्टेटमेन्ट दिएकी थिइन । पीरजादा निडर र हाकाहाकी बोल्न सक्ने एक पाकीस्तानी महिला पनि हुन् यद्धपी पछिल्ला वर्षहरुमा यस्तै एकजना अभिनेत्री बालोचको अनर किलिग भएकाले पीरजादाको बिषयमा पनि यिनका फ्यानहरु त्रसित थिए ।

उक्त भिडियो लीक गरेकोमा पाकिस्तानको संघीय अनुसन्धान एकाई समक्ष यिनले केस फाइल गरेकी छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

एजेन्सी सीउल, १९ पुस उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ उनले दोस्रो शक्तिशाली सैन्य अधिकारी पाक जोङ चोनलाई पदमुक्त गरेको कोरियाली

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल

कोरोना महामारी, निरन्तरको जलवायु प्रकोप, बढ्दो भूराजनीतिक तनाव, थलिएको अर्थतन्त्रमा कछुवाको गतिमा झिनो सुधार, ऊर्जा र खाद्यन्नको अकल्पनीय मूल्य वृद्धिलगायत

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा