Lifestyle Portal
  •   २१ असार २०७९, मंगलवार

अमेरिकन आइडोलमा छानिएका नेपाली मुलका गायक

६ फाल्गुन २०७६, मंगलवार १०:२४

अमेरिकन आइडोलको १८ औं सिजनको छनौट चरणमा २१ वर्षिय नेपाली दिवेश पोखरेल छनौट भएका हुन् । आफ्नो स्टेजको नाम आर्थर गन राखेका दिवेशले बब डिलनको गीत गाएका थिए, उनले गीत गाएरै जजहरु अनि दर्शकहरुको मन जितेको भनी बिभिन्न अन्तराष्ट्रिय पत्रिकाहरुले लेखेका छन् । दिवेशले गोल्डेन टिकट नै पाएका छन् ।

बब डायलनको ह्याभ यू इभर सिन द रेन गीतार बजाँउदै गाएका दिवेशलाई जज मध्य केटी पेरिले तिमी त अहिले नै रकस्टार रहेछौ भनेकी थिइन । बिचिता कन्सासमा ५ वर्षअघि काठमाण्डौबाट बसाँई सरेका दिवेश को न्यानो घर वोलको गीतले ६ लाख भन्दा धेरै दर्शक यूट्यूबमा कमाइसकेको छ । डेट्रोइट मिचिगनमा अडिशन दिएर छनौट भएका दिवेश अब हलिहुडमा अन्य प्रतिस्पर्धिहरुसंग प्रतिस्पर्धाका लागि जानेछन्, अमेरिकन आइडोलमा उन्को यात्रा शिखरसम्म पुग्नेछ, शुभकामना ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

चर्चित भारतीय गायक केके-KK अर्थात कृष्ण कुमार कुन्नथको निधन भएको छ । उनी कोलकातामा साङ्गीतिक कन्सर्टमा भाग लिन गएका थिए

काठमाडौँ । चर्चित गायक प्रमोद खरेलको आवाजमा नयाँ गीत ‘चुपचाप मन पराए’ रिलिज भएको छ।प्रमोद भट्टराई ‘प्रतीक’को शब्द रचना रहेको

मोरङ जिल्ला विराटनगर महानगरपालिकाका नगर प्रमुख भीम पराजुली र काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासका द्वितीय सचिव प्रशान्तकुमार सोनाले आज शिक्षा–संस्कृति क्षेत्रमा भारत

दिनाकर दहाल – कुनै पनि साहित्य, रचना वा कलालाई तत्कालिन परिवेश अथवा देश, काल र परिस्थितिको नजरमा हेरिनु जायज हुन्छ