Lifestyle Portal
  •   १ जेष्ठ २०७८, शनिबार

अमेरिकन आइडोलमा छानिएका नेपाली मुलका गायक

६ फाल्गुन २०७६, मंगलवार १०:२४

अमेरिकन आइडोलको १८ औं सिजनको छनौट चरणमा २१ वर्षिय नेपाली दिवेश पोखरेल छनौट भएका हुन् । आफ्नो स्टेजको नाम आर्थर गन राखेका दिवेशले बब डिलनको गीत गाएका थिए, उनले गीत गाएरै जजहरु अनि दर्शकहरुको मन जितेको भनी बिभिन्न अन्तराष्ट्रिय पत्रिकाहरुले लेखेका छन् । दिवेशले गोल्डेन टिकट नै पाएका छन् ।

बब डायलनको ह्याभ यू इभर सिन द रेन गीतार बजाँउदै गाएका दिवेशलाई जज मध्य केटी पेरिले तिमी त अहिले नै रकस्टार रहेछौ भनेकी थिइन । बिचिता कन्सासमा ५ वर्षअघि काठमाण्डौबाट बसाँई सरेका दिवेश को न्यानो घर वोलको गीतले ६ लाख भन्दा धेरै दर्शक यूट्यूबमा कमाइसकेको छ । डेट्रोइट मिचिगनमा अडिशन दिएर छनौट भएका दिवेश अब हलिहुडमा अन्य प्रतिस्पर्धिहरुसंग प्रतिस्पर्धाका लागि जानेछन्, अमेरिकन आइडोलमा उन्को यात्रा शिखरसम्म पुग्नेछ, शुभकामना ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं – शास्त्र र आयुर्वेदमा दिनको समय काम गर्नका लागि अनि राति चाहिँ सुत्नका लागि निर्धारण गरेका छन् । तर

काठमाडौं । कलाकार दीपकराज गिरीले अबदेखि सामाजिक सञ्जालमा सकारात्मक कुरामात्रै पोष्ट गर्ने बताएका छन्। कोरोना महामारी तिव्र बनिरहेका बेला नकरात्मक

बामाको । मालीकी एक महिलाले एकैपटक ९ सन्तानलाई जन्म दिएकी छिन् । २५ वर्षीया हलिमा सिसेले मोरक्कोको एक अस्पतालमा ९

ट्वीटरले बलिउड अभिनेत्री कंगना रनावतको ट्वीटर एकाउण्ट ‘सस्पेण्ड’ गरेको छ । उसले अभिनेत्रीले यो प्लेटफर्मको नियम उल्लंघन गरेको बताएको छ