Lifestyle Portal
  •   १० मंसिर २०७८, शुक्रबार

हराएको प्लेनको फेरि खोजि गर्न यात्रुका आफन्तहरुको माग

२५ फाल्गुन २०७६, आईतवार १३:२१

ईण्डियन महासागरको दक्षिणी तटमा खोजेर नभेटिएको मलेसियन एयरलाइन्सको जहाज एमएच ३७० को खोजि कार्य फेरि शुरु गरिनुपर्छ भनेंर आफन्तहरुको माग आएको छ । ६ वर्षअघि मलेसियाबाट चीनका लागि उडेको यस जहाज एक्कासी हराएको थियो । यस जहाज आधूनिक संसारको एउटा रहस्य नै भएको छ जस्मा जोडेर धेरै थियोरीहरु आएका छन् । जहाज दुर्घटना भएको ६ वर्षको वार्षिकोत्सवको अवसर पारेर जहाजका यात्रुहरुका आफन्तहरुले विज्ञप्ती निकालेर जहाजको फेरि खोज गर्न माग गरेका हुन् । जहाजमा अधिकांश चीनका नागरीकहरु थिए, हाम्रो पीडाहरु अझै ताजा नै छन भनेर ग्रेस नाथान नामका एक अधिवक्ताले बताए, उन्की आमा त्यस जहाजमा थिइन ।

मार्च ८ तारिख सन् २०१४ मा यस जहाज दुर्घटना भएको थियो । यस जहाजको भनिएको एउटा टुक्रालाई यसवर्षको छैठौं वार्षिकोत्सवमा राखिएको थियो । जनवरी सन् २०१७ बाट करिब २०० मिलियन अमेरिकी डलर बरावरको खर्च हुनेगरि यस जहाजको खोजि गरिएको थियो जुन निष्कर्ष विहिन भएको थियो ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

टुंडिखेलस्थित नेपाली सेनाको मुख्यालयमा आयोजना गरिएको एक समारोहबीच भारतीय सेनाले नेपाली सेनालाई आज टाटा एलपिटिए १६२८ वर्कशप ट्रकहरु उपहारस्वरुप प्रदान

कोभिड खोप प्रमाणपत्रको पारस्परिक मान्यताका लागि भारत सरकार स्वास्थ्य एवम् परिवार कल्याण मन्त्रालय र नेपाल सरकार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयबीच

Nepal-India International Friendship Concert was organized by Swami Vivekanand Cultural Centre, Embassy of India, Kathmandu, in collaboration with DAV Sushil

२१ नोभेम्बर २०२१ मा डीएभी सुशील केडिया विश्व भारती स्कूल, काठमाण्डौ र संस्कृति भारतको सहकार्यमा स्वामी विवेकानन्द सांस्कृतिक केन्द्र, भारतीय