Lifestyle Portal
  •   २४ श्रावण २०७९, मंगलवार

हराएको प्लेनको फेरि खोजि गर्न यात्रुका आफन्तहरुको माग

२५ फाल्गुन २०७६, आईतवार १३:२१

ईण्डियन महासागरको दक्षिणी तटमा खोजेर नभेटिएको मलेसियन एयरलाइन्सको जहाज एमएच ३७० को खोजि कार्य फेरि शुरु गरिनुपर्छ भनेंर आफन्तहरुको माग आएको छ । ६ वर्षअघि मलेसियाबाट चीनका लागि उडेको यस जहाज एक्कासी हराएको थियो । यस जहाज आधूनिक संसारको एउटा रहस्य नै भएको छ जस्मा जोडेर धेरै थियोरीहरु आएका छन् । जहाज दुर्घटना भएको ६ वर्षको वार्षिकोत्सवको अवसर पारेर जहाजका यात्रुहरुका आफन्तहरुले विज्ञप्ती निकालेर जहाजको फेरि खोज गर्न माग गरेका हुन् । जहाजमा अधिकांश चीनका नागरीकहरु थिए, हाम्रो पीडाहरु अझै ताजा नै छन भनेर ग्रेस नाथान नामका एक अधिवक्ताले बताए, उन्की आमा त्यस जहाजमा थिइन ।

मार्च ८ तारिख सन् २०१४ मा यस जहाज दुर्घटना भएको थियो । यस जहाजको भनिएको एउटा टुक्रालाई यसवर्षको छैठौं वार्षिकोत्सवमा राखिएको थियो । जनवरी सन् २०१७ बाट करिब २०० मिलियन अमेरिकी डलर बरावरको खर्च हुनेगरि यस जहाजको खोजि गरिएको थियो जुन निष्कर्ष विहिन भएको थियो ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा तनहुँ जिल्लाको घिरिङ गाँउपालिकामा अवस्थित श्री दिपक माध्यमिक विद्यालयको नवनिर्मित भवनको उद्घाटन भएको छ । भारतीय

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा सिन्धुली जिल्लाको कमलामाई नगरपालिका–६ मा अवस्थित सिन्धुली सामुदायिक टेक्निकल इन्स्टिच्यूटको नवनिर्मित शैक्षिक भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको

विपद् न्युनीकरण प्रयासमा नेपाललाई निरन्तर सहयोग गर्ने हाम्रो प्रतिबद्धता अनुरुप नेपालका लागि भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले गृह मन्त्रालय, सिंहदरबारमा आयोजित

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा डोटी जिल्लाको जोरायल गाउँपालिका–४ कुण्डीकोटमा अवस्थित श्री घण्टेश्वर माध्यमिक विद्यालयका लागि निर्मित विद्यालय भवन तथा छात्रावास