Lifestyle Portal
  •   १ जेष्ठ २०७८, शनिबार

हराएको प्लेनको फेरि खोजि गर्न यात्रुका आफन्तहरुको माग

२५ फाल्गुन २०७६, आईतवार १३:२१

ईण्डियन महासागरको दक्षिणी तटमा खोजेर नभेटिएको मलेसियन एयरलाइन्सको जहाज एमएच ३७० को खोजि कार्य फेरि शुरु गरिनुपर्छ भनेंर आफन्तहरुको माग आएको छ । ६ वर्षअघि मलेसियाबाट चीनका लागि उडेको यस जहाज एक्कासी हराएको थियो । यस जहाज आधूनिक संसारको एउटा रहस्य नै भएको छ जस्मा जोडेर धेरै थियोरीहरु आएका छन् । जहाज दुर्घटना भएको ६ वर्षको वार्षिकोत्सवको अवसर पारेर जहाजका यात्रुहरुका आफन्तहरुले विज्ञप्ती निकालेर जहाजको फेरि खोज गर्न माग गरेका हुन् । जहाजमा अधिकांश चीनका नागरीकहरु थिए, हाम्रो पीडाहरु अझै ताजा नै छन भनेर ग्रेस नाथान नामका एक अधिवक्ताले बताए, उन्की आमा त्यस जहाजमा थिइन ।

मार्च ८ तारिख सन् २०१४ मा यस जहाज दुर्घटना भएको थियो । यस जहाजको भनिएको एउटा टुक्रालाई यसवर्षको छैठौं वार्षिकोत्सवमा राखिएको थियो । जनवरी सन् २०१७ बाट करिब २०० मिलियन अमेरिकी डलर बरावरको खर्च हुनेगरि यस जहाजको खोजि गरिएको थियो जुन निष्कर्ष विहिन भएको थियो ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

हैदराबाद(एएनआई) – भारतको औषधि नियामक निकायले कोभिड–१९ विरुद्धको रुसी स्पुतनिक भी खोप आपतकालीन प्रयोगका लागि अनुमति दिएसँगै भारतीय बजारमा बिक्री

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मुलुकको राजनीतिमा जन्डिसका बिरामीले जस्तो जता पनि पहेँलो देख्ने प्रवृत्ति देखा परेको बताएका छन् । शुक्रबार

काठमाडौं। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले चिकित्सकको सिफारिशविना घरमा अक्सिजन सिलिन्डर नराख्न दिर्नेशन जारी गरेको छ। कोरोना संक्रमितको संख्या बढेसँगै अक्सिजनको

काठमाडाैं‌ । नेपाली कांग्रेसले विषम अवस्थामा नेपाललाई सहयोग गरिदिन मित्रराष्ट्र र अन्तरराष्ट्रिय संघ, संस्थाहरूलाई आग्रह गरेका छन् । शुक्रबार विज्ञप्ति