Lifestyle Portal
  •   ९ मंसिर २०७८, बिहीबार

कोरोना विरुद्धको एैक्यवद्धतामा आज अनलाइन कन्सर्ट “Music for Aid”

१७ चैत्र २०७६, सोमबार ०७:३४

कोभिड १९ संक्रमण अनि त्रासको यस प्रतिकुल समयमा विश्वभरि नै एकप्रकारको अन्यौलको अवस्था श्रृजना भएको छ । खल्ती पे र द आर्विटरी ग्रुपको आयोजनामा अनलाइन सागिंतिक कन्सर्ट ( म्यूजिक फर एड ) मार्फत मानवता, श्रृजनाशिलता र एैक्सवद्धताको प्रर्वधन गरिने भएको छ । यस अनलाइन कन्सर्टमा नेपालका चर्चित कलाकारहरु सहभागी हुने बताइएको छ, यस कन्सर्टको लाइभ स्टी्रमिगं खल्ती पे, द आर्विटरी ग्रुपको फेसबुक पेज अनि सहभागी कलाकारहरुको फेसबुक पेजमा समेत लाइभ स्ट्रीमिगं हुनेछ ।

कलाकारहरु स्पनील शर्मा, स्पप्न सुमन, शिरिष दली, फिरोज स्यागंदेन, केन्जल मेहर श्रेष्ठ, ईशान राज ओन्टा, विपुल श्रेत्री, प्रज्वल प्रधान र एड्रियन प्रधानको पनि यस अनलाइन कन्सर्टमा प्रस्तुति हुनेछ । यस भिडियोको प्रत्यक लींक शेयरको वापत रु १ कोरोना विरुद्ध लड्नका लागि प्रधानमन्त्री कोषमा पठाइने छ ।

यस रकमले कला मार्फत कोरोना संक्रमणवाट लड्न साहस र हौसला दिनेछ भन्ने अपेक्षा राखिएको छ । अबको प्रतिकुल अवस्थामा मान्छे भेला भएर भन्दा यसरी अनलाइन कन्सर्ट मार्फत हौसला र माया आदान प्रदान गर्दै अबका दिनमा क्याशलेश जान र डिजिटल सुविधाहरु उपयोग गरेर आफूलाई सुरक्षित राख्न पनि सन्देश प्रवाह गरिएको छ ।

यस कन्सर्ट आज मार्च ३० तारिख अर्थात चैत्र १७ गते दिउँसोको २ बजेपछि हुँदैछ । अनलाइन कन्सर्टमा भेटौंला है त । स्मरण रहोस् यस कन्सर्टलाई लाइभमाण्डु मार्फत नेपालको सर्वाधिक डाउनलोड गरिएको र रुचाइएको हाम्रो पात्रो मोवाइल एप्सले पनि फिचर गर्दैछ, घर बसेर कन्सर्टमा सहभागीता जनाउन नभुल्नुहोस् ।

सुयोग ढकाल
लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

टुंडिखेलस्थित नेपाली सेनाको मुख्यालयमा आयोजना गरिएको एक समारोहबीच भारतीय सेनाले नेपाली सेनालाई आज टाटा एलपिटिए १६२८ वर्कशप ट्रकहरु उपहारस्वरुप प्रदान

कोभिड खोप प्रमाणपत्रको पारस्परिक मान्यताका लागि भारत सरकार स्वास्थ्य एवम् परिवार कल्याण मन्त्रालय र नेपाल सरकार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयबीच

Nepal-India International Friendship Concert was organized by Swami Vivekanand Cultural Centre, Embassy of India, Kathmandu, in collaboration with DAV Sushil

२१ नोभेम्बर २०२१ मा डीएभी सुशील केडिया विश्व भारती स्कूल, काठमाण्डौ र संस्कृति भारतको सहकार्यमा स्वामी विवेकानन्द सांस्कृतिक केन्द्र, भारतीय