Lifestyle Portal
  •   १ जेष्ठ २०७८, शनिबार

कोरोना विरुद्धको एैक्यवद्धतामा आज अनलाइन कन्सर्ट “Music for Aid”

१७ चैत्र २०७६, सोमबार ०७:३४

कोभिड १९ संक्रमण अनि त्रासको यस प्रतिकुल समयमा विश्वभरि नै एकप्रकारको अन्यौलको अवस्था श्रृजना भएको छ । खल्ती पे र द आर्विटरी ग्रुपको आयोजनामा अनलाइन सागिंतिक कन्सर्ट ( म्यूजिक फर एड ) मार्फत मानवता, श्रृजनाशिलता र एैक्सवद्धताको प्रर्वधन गरिने भएको छ । यस अनलाइन कन्सर्टमा नेपालका चर्चित कलाकारहरु सहभागी हुने बताइएको छ, यस कन्सर्टको लाइभ स्टी्रमिगं खल्ती पे, द आर्विटरी ग्रुपको फेसबुक पेज अनि सहभागी कलाकारहरुको फेसबुक पेजमा समेत लाइभ स्ट्रीमिगं हुनेछ ।

कलाकारहरु स्पनील शर्मा, स्पप्न सुमन, शिरिष दली, फिरोज स्यागंदेन, केन्जल मेहर श्रेष्ठ, ईशान राज ओन्टा, विपुल श्रेत्री, प्रज्वल प्रधान र एड्रियन प्रधानको पनि यस अनलाइन कन्सर्टमा प्रस्तुति हुनेछ । यस भिडियोको प्रत्यक लींक शेयरको वापत रु १ कोरोना विरुद्ध लड्नका लागि प्रधानमन्त्री कोषमा पठाइने छ ।

यस रकमले कला मार्फत कोरोना संक्रमणवाट लड्न साहस र हौसला दिनेछ भन्ने अपेक्षा राखिएको छ । अबको प्रतिकुल अवस्थामा मान्छे भेला भएर भन्दा यसरी अनलाइन कन्सर्ट मार्फत हौसला र माया आदान प्रदान गर्दै अबका दिनमा क्याशलेश जान र डिजिटल सुविधाहरु उपयोग गरेर आफूलाई सुरक्षित राख्न पनि सन्देश प्रवाह गरिएको छ ।

यस कन्सर्ट आज मार्च ३० तारिख अर्थात चैत्र १७ गते दिउँसोको २ बजेपछि हुँदैछ । अनलाइन कन्सर्टमा भेटौंला है त । स्मरण रहोस् यस कन्सर्टलाई लाइभमाण्डु मार्फत नेपालको सर्वाधिक डाउनलोड गरिएको र रुचाइएको हाम्रो पात्रो मोवाइल एप्सले पनि फिचर गर्दैछ, घर बसेर कन्सर्टमा सहभागीता जनाउन नभुल्नुहोस् ।

सुयोग ढकाल
लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मुलुकको राजनीतिमा जन्डिसका बिरामीले जस्तो जता पनि पहेँलो देख्ने प्रवृत्ति देखा परेको बताएका छन् । शुक्रबार

काठमाडौं। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले चिकित्सकको सिफारिशविना घरमा अक्सिजन सिलिन्डर नराख्न दिर्नेशन जारी गरेको छ। कोरोना संक्रमितको संख्या बढेसँगै अक्सिजनको

काठमाडाैं‌ । नेपाली कांग्रेसले विषम अवस्थामा नेपाललाई सहयोग गरिदिन मित्रराष्ट्र र अन्तरराष्ट्रिय संघ, संस्थाहरूलाई आग्रह गरेका छन् । शुक्रबार विज्ञप्ति

दैलेख। गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो। तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका