Lifestyle Portal
  •   २४ श्रावण २०७९, मंगलवार

कोरोना विरुद्धको एैक्यवद्धतामा आज अनलाइन कन्सर्ट “Music for Aid”

१७ चैत्र २०७६, सोमबार ०७:३४

कोभिड १९ संक्रमण अनि त्रासको यस प्रतिकुल समयमा विश्वभरि नै एकप्रकारको अन्यौलको अवस्था श्रृजना भएको छ । खल्ती पे र द आर्विटरी ग्रुपको आयोजनामा अनलाइन सागिंतिक कन्सर्ट ( म्यूजिक फर एड ) मार्फत मानवता, श्रृजनाशिलता र एैक्सवद्धताको प्रर्वधन गरिने भएको छ । यस अनलाइन कन्सर्टमा नेपालका चर्चित कलाकारहरु सहभागी हुने बताइएको छ, यस कन्सर्टको लाइभ स्टी्रमिगं खल्ती पे, द आर्विटरी ग्रुपको फेसबुक पेज अनि सहभागी कलाकारहरुको फेसबुक पेजमा समेत लाइभ स्ट्रीमिगं हुनेछ ।

कलाकारहरु स्पनील शर्मा, स्पप्न सुमन, शिरिष दली, फिरोज स्यागंदेन, केन्जल मेहर श्रेष्ठ, ईशान राज ओन्टा, विपुल श्रेत्री, प्रज्वल प्रधान र एड्रियन प्रधानको पनि यस अनलाइन कन्सर्टमा प्रस्तुति हुनेछ । यस भिडियोको प्रत्यक लींक शेयरको वापत रु १ कोरोना विरुद्ध लड्नका लागि प्रधानमन्त्री कोषमा पठाइने छ ।

यस रकमले कला मार्फत कोरोना संक्रमणवाट लड्न साहस र हौसला दिनेछ भन्ने अपेक्षा राखिएको छ । अबको प्रतिकुल अवस्थामा मान्छे भेला भएर भन्दा यसरी अनलाइन कन्सर्ट मार्फत हौसला र माया आदान प्रदान गर्दै अबका दिनमा क्याशलेश जान र डिजिटल सुविधाहरु उपयोग गरेर आफूलाई सुरक्षित राख्न पनि सन्देश प्रवाह गरिएको छ ।

यस कन्सर्ट आज मार्च ३० तारिख अर्थात चैत्र १७ गते दिउँसोको २ बजेपछि हुँदैछ । अनलाइन कन्सर्टमा भेटौंला है त । स्मरण रहोस् यस कन्सर्टलाई लाइभमाण्डु मार्फत नेपालको सर्वाधिक डाउनलोड गरिएको र रुचाइएको हाम्रो पात्रो मोवाइल एप्सले पनि फिचर गर्दैछ, घर बसेर कन्सर्टमा सहभागीता जनाउन नभुल्नुहोस् ।

सुयोग ढकाल
लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

बलिउड सिनेमाका ५ तारे समिक्षक तरन आदर्शले आफ्नो आधिकारीक फेसबुक अकाउन्टबाट यहि साता एउटा पोष्ट सार्वजनिक गरे जुन पोष्टमा नवपुस्ताका

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा तनहुँ जिल्लाको घिरिङ गाँउपालिकामा अवस्थित श्री दिपक माध्यमिक विद्यालयको नवनिर्मित भवनको उद्घाटन भएको छ । भारतीय

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा सिन्धुली जिल्लाको कमलामाई नगरपालिका–६ मा अवस्थित सिन्धुली सामुदायिक टेक्निकल इन्स्टिच्यूटको नवनिर्मित शैक्षिक भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको

विपद् न्युनीकरण प्रयासमा नेपाललाई निरन्तर सहयोग गर्ने हाम्रो प्रतिबद्धता अनुरुप नेपालका लागि भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले गृह मन्त्रालय, सिंहदरबारमा आयोजित