Lifestyle Portal
  •   २१ असार २०७९, मंगलवार

ईरानमा भाइरस संक्रमण कम हुँदै

२३ चैत्र २०७६, आईतवार ०७:५८

अप्रिल महिनाको १ गते बाट कम हुन थालेको ईरानमा नयाँ कोरोना संक्रमण संख्या आज अप्रिल ४ मा पनि घट्दो क्रममा छ, संक्रमण शुरुभएपछिको यो पहिलो निरन्तर संक्रमणदर घटेको तथ्याकं हो । पछिल्लो २४ घण्टामा ईरानमा केवल १५६० जना मात्र नयाँ संक्रमण पुष्टि भएका छन्, स्वास्थ मन्त्रालयका प्रवक्ता किनाउश जोहनापुरले टिभी कन्फ्रेन्समा बताएका छन् ।

मार्च को अन्तिम दिन तेहरानले ३१११ नयाँ संक्रमण दर्ता गरेको थियो । यस्का साथै थप १५८ जना को मृत्यु सहित ईरानमा आजका मितिसम्म कोरोना संक्रमणले मारिनेको संख्या ३४५२ जना पुगेका छन् । कूल ५५४४३ जना कोरोना संक्रमीत बताइएको ईरानी केसहरु भएतापनि यस्को आधिकारिक संख्या हजारौं गुणा बढि हुनसक्ने बताइन्छ । अप्रिल ८ सम्म ईरानी सरकारले देशभित्र यात्रा, भेला, सामुहिक प्रार्थना लगायतका कुराहरु रोकेको छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

लोकप्रिय पोखरेली सांगीतिक ब्यान्ड ‘कन्दरा’ र ‘नेपग्याज्म लाइभ इभेन्ट’ (एनएलई) कम्पनीबीच व्यवयसायिक सम्झौता भएको छ । २०७९ असार ७ गते

भारतका माननीय रेल मन्त्री र माननीय पर्यटन मन्त्रीले आज संयुक्तरुपमा दिल्ली रेल्वे स्टेसनमा हरियो झण्डा देखाई भारत र नेपाल जोड्ने

भारतीय सांस्कृतिक सम्बन्ध परिषद्का अध्यक्ष डा. विनय सहस्रबुद्धेले यही मिति २०७९ जेठ ३१ देखि असार २ गते सम्म काठमाडौं भ्रमणका

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा निर्माण भएको श्रीफौद सिंह जनता मावि, लालबन्दी नगरपालिका–१७, रानीगञ्ज, सर्लाही जिल्लाको दुईतले भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको