Lifestyle Portal
  •   २० माघ २०७९, शुक्रबार

ईरानमा भाइरस संक्रमण कम हुँदै

२३ चैत्र २०७६, आईतवार ०७:५८

लोकप्रिय

अप्रिल महिनाको १ गते बाट कम हुन थालेको ईरानमा नयाँ कोरोना संक्रमण संख्या आज अप्रिल ४ मा पनि घट्दो क्रममा छ, संक्रमण शुरुभएपछिको यो पहिलो निरन्तर संक्रमणदर घटेको तथ्याकं हो । पछिल्लो २४ घण्टामा ईरानमा केवल १५६० जना मात्र नयाँ संक्रमण पुष्टि भएका छन्, स्वास्थ मन्त्रालयका प्रवक्ता किनाउश जोहनापुरले टिभी कन्फ्रेन्समा बताएका छन् ।

मार्च को अन्तिम दिन तेहरानले ३१११ नयाँ संक्रमण दर्ता गरेको थियो । यस्का साथै थप १५८ जना को मृत्यु सहित ईरानमा आजका मितिसम्म कोरोना संक्रमणले मारिनेको संख्या ३४५२ जना पुगेका छन् । कूल ५५४४३ जना कोरोना संक्रमीत बताइएको ईरानी केसहरु भएतापनि यस्को आधिकारिक संख्या हजारौं गुणा बढि हुनसक्ने बताइन्छ । अप्रिल ८ सम्म ईरानी सरकारले देशभित्र यात्रा, भेला, सामुहिक प्रार्थना लगायतका कुराहरु रोकेको छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा

महोत्तरी, १३ पुस महोत्तरीको बर्दिबास नगरपालिका स्थित तल्लो पाटुको विवादित जग्गालाई विद्यालयको संरक्षणमा ल्याइएको छ । पाटु स्थित जन जागृत

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र

काठमाडौं – काठमाडौको क्षेत्र नम्बर ६ (ख) मा प्रमेश श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन्। उनी विगत ८ वर्ष देखि वैकल्पिक राजनीतिमा