Lifestyle Portal
  •   ३० बैशाख २०७८, बिहीबार

ईरानमा भाइरस संक्रमण कम हुँदै

२३ चैत्र २०७६, आईतवार ०७:५८

अप्रिल महिनाको १ गते बाट कम हुन थालेको ईरानमा नयाँ कोरोना संक्रमण संख्या आज अप्रिल ४ मा पनि घट्दो क्रममा छ, संक्रमण शुरुभएपछिको यो पहिलो निरन्तर संक्रमणदर घटेको तथ्याकं हो । पछिल्लो २४ घण्टामा ईरानमा केवल १५६० जना मात्र नयाँ संक्रमण पुष्टि भएका छन्, स्वास्थ मन्त्रालयका प्रवक्ता किनाउश जोहनापुरले टिभी कन्फ्रेन्समा बताएका छन् ।

मार्च को अन्तिम दिन तेहरानले ३१११ नयाँ संक्रमण दर्ता गरेको थियो । यस्का साथै थप १५८ जना को मृत्यु सहित ईरानमा आजका मितिसम्म कोरोना संक्रमणले मारिनेको संख्या ३४५२ जना पुगेका छन् । कूल ५५४४३ जना कोरोना संक्रमीत बताइएको ईरानी केसहरु भएतापनि यस्को आधिकारिक संख्या हजारौं गुणा बढि हुनसक्ने बताइन्छ । अप्रिल ८ सम्म ईरानी सरकारले देशभित्र यात्रा, भेला, सामुहिक प्रार्थना लगायतका कुराहरु रोकेको छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

अत्यन्तै मर्माहत छु साथिहरू! साँझ ५:४९ बजे आज तेस्रो दिनमा कोठामा आएको मात्र के थिएँ फेरी हस्पिटलबाट फोन आयो ‘सर,

काठमाडौं। निजी अस्पतालहरुले सरकारले दिएको निर्देशन अनुसार १५ दिनभित्र अक्सिजन प्लान्ट जडान गर्न नसकिने जनाएका छन्। एसोसिएसन अफ प्राइभेट हेल्थ

काठमाडौं। राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नयाँ सरकार बनाउनका लागि दावी पेश गर्न दिएको समयसीमामा कुनै पनि दलले सरकार बनाउने दावी पेश

बिश्वब्यापी महामारीको रूपमा बिश्व लाइनै पुर्ण प्रभाव पारेको अवस्थामा म पनि यश बाट प्रभावित भइ आज १४औ दिनमा आइसोलेसनबाट बाहिर