Lifestyle Portal
  •   ३० श्रावण २०७९, सोमबार

निशा पाठक भईन यसपालिको मिस इन्टरकन्टिनेन्टल

१० मंसिर २०७७, बुधबार १९:२२

काठमाडाैं । निशा पाठक मिस इन्टरकन्टिनेन्टल नेपाल २०२० मनोनयन भएकी छिन् । उनले भारतको राजधानी दिल्लीमा हुन लागेको मिस इन्टरकन्टिनेन्टल २०२०को लागि नेपालको तर्फबाट प्रतिनिधित्व गर्ने अवसर प्राप्त गरेकी छिन् । पाठकलाई मिस इन्टरकन्टिनेन्टल नेपाल २०१७ बर्षा शर्माले पवि ज्वेलर्सद्वारा निर्मित ताज पहिराईदिएकी हुन् ।

मिस इन्टरकन्टिनेन्टल एक अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिता मात्र नभई सबै महादेशका महिलाहरूको लागि विश्वव्यापी प्लेटफर्म पनि हो । मिस इन्टरकन्टिनेन्टल नेपाल २०२०को मुकुट समारोह अर्थात व्राउनिङ सेरेमोनी यही मंसीर ८ गतेको दिन काठमाडौंमा सम्पन्न भएको हो । यस भन्दा अघी निशा पाठकले मिस ग्रान्ड नेपाल २०१९ को उपाधि हात पारी भेनेजुएलामा आयोजित भएको मिस ग्रान्ड २०१९ मा नेपालको प्रतिनिधित्व गरेकी थिन भने र मिस नेपाल २०१९ मा टप चौधमा आफ्नो स्थान बनाई मिस कन्फिदेन्त्को उपाधि पनि जितेकी थिन् । अहिले उनी एनटीभीले प्रस्तुत गरेको “नेपाल स्टार” म्यूजिकल रियालिटी सोको उदघोषक पनि हुन् ।

नभयता मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित मुकुट समारोहको सन्चो मुख्य प्रायोजक र नेबिको प्रा.लि. लिमिटेड पार्वड बाई थिए । सनिमा जनरल इन्स्योरेन्स, निहाल बचत र ऋण सहकारी लिमिटेड, सुरी टेक्नोलोजी, पोलिगन बाइक्स, डि. एस. कलेक्सनको संयुक्त लगानीमा आयोजना भएको थियो । यस कार्यक्रममा रियाज म्युजीक – व्रिmयेतिभ पार्टनर, जेनेक्स – फिटनेस पार्टनर र ट्वान्टी फोर क्यारेट् – बेभेरेज पार्टनर थिए । मनीष राई, तेन्जिन छेतेन भूटिया, प्रीयंका पुरी डिजाइनर थिए भने अलिशा गुरुङ कार्यक्रमको मेअप आर्टिस्ट थिए ।

मिस इंटरकन्टिनेन्टल नेपाल २०२० दोस्रो संस्करण हो, यस अघि २०१७मा वर्षा शर्माले इजिप्टमा आयोजना भएको मिस इन्टरकन्टिनेन्टलको २०१७ मा नेपालको प्रतिनिधित्व गरेकी थिन् । सन् १९७१ बाट सुरु भएको यो प्रतियोगीता यसपाली ४९ औं वर्षमा प्रबेश गरेको छ । ४८ औं संस्करणको मिस इन्टरकन्टिनेन्टल २०१९ को ताज हंगेरीको फन्नी मिकोले हात पारेकी थिइन् । सहभागी देशहरू बीच सांस्कृतिक आदानप्रदानको गराउने प्रतियोगिताको मुख्य उद्देश्य रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा तनहुँ जिल्लाको घिरिङ गाँउपालिकामा अवस्थित श्री दिपक माध्यमिक विद्यालयको नवनिर्मित भवनको उद्घाटन भएको छ । भारतीय

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा सिन्धुली जिल्लाको कमलामाई नगरपालिका–६ मा अवस्थित सिन्धुली सामुदायिक टेक्निकल इन्स्टिच्यूटको नवनिर्मित शैक्षिक भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको

विपद् न्युनीकरण प्रयासमा नेपाललाई निरन्तर सहयोग गर्ने हाम्रो प्रतिबद्धता अनुरुप नेपालका लागि भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले गृह मन्त्रालय, सिंहदरबारमा आयोजित

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा डोटी जिल्लाको जोरायल गाउँपालिका–४ कुण्डीकोटमा अवस्थित श्री घण्टेश्वर माध्यमिक विद्यालयका लागि निर्मित विद्यालय भवन तथा छात्रावास