Lifestyle Portal
  •   ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
yogesh bhattrai

योगेश भट्टराई भन्छन् : लचकता अपनाउने हो भने पार्टी फुटबाट जोगाउन सकिन्छ

१२ चैत्र २०७७, बिहीबार २२:००

काठमाडौं। वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल समूहमा रहेका एमाले सचिव योगेश भट्टराईले सबैले लचकता अपनाए पार्टी फुटबाट जोगाउन सकिने बताएका छन्। बिहीबार राति ट्वीट गर्दै भट्टराईले थोरै पनि लचकताबाट पार्टीलाई फुटबाट जोगाउन सम्भव रहेको भन्दै यसमा सबैले पहल गर्नुपर्ने बताएका छन्।

वरिष्ठ नेता माधवुकमार नेपालसहित ४ जनालाई सोधिएको स्पष्टीकरणको बिहीबार नै नेताहरुले स्पष्टीकरण दिएका छन्। तर स्पष्टीकरणपछि ती नेताहरुमाथि कारबाहीको डण्डा चल्न सक्ने अनुमान गरिएको छ। किनकी स्पष्टीकरणमा उल्टै अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीमाथि प्रश्न गरिएको छ।

एमाले फुटको संघारमा पुगेका बेला नेता भट्टराईको यो ट्वीट आएको हो। उनले लेखेका छन्, ‘नेकपा एमालेको एकता कायम राख्न सबैले हरसंभब कोशिस गरौं। थोरै पनि लचकताबाट यो संभव छ। बिग्रेपछि हुने नोक्सानीले मुलुकलाई दशकौ पछि धकेल्ने छ। अतिबाद र अस्थिरताले के सम्म गर्छ निकट बिगतलाई सम्झे मात्र पुग्छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

विवेकशील साझा पार्टिको अध्यक्ष पदबाट रविन्द्र मिश्रले राजिनामा दिनुभएको छ । आज सामाजिक सञ्जालमा प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै मिश्रले राजिनामा

मतगणनाको पहिलो दिन थियो । सबै मतपेटिका सभा गृहमा ल्याइ सकिएको थियो । र, मतगणनाका लागि नियम बनाउन तथा सबै

वीरगञ्जको कायापलट गर्ने सपना पहिलो चरणमा सार्थक भएको आभाष गरेको छु । सपनालाई सार्थक बनाउने श्रेय म सम्पूर्ण वीरगञ्ज महानगरकावासी,

काठमाडौं महानगरको मेयर पदका लागि लौरो चिन्ह लिएर स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका बालेन साह दुवै प्रतिद्वन्द्धिहरुविरुद्ध आज विहानसम्म पनि अत्याधिक मतले