Lifestyle Portal
  •   १५ मंसिर २०७८, बुधबार
vaijan

आज सलमान खानको ५३ औँ जन्मदिन

१२ पुष २०७५, बिहीबार १४:२०

लोकप्रिय

भारतका बहुचर्चित कलाकार सलमान खानको आज ५३ औँ जन्मदिनको उपलक्ष्यमा उनको गृह निवास मुम्बइमा राती तिन बजे देखिनै उनका फ्यानहरुको घुइचोँ लागिरहेको छ । उनि हाल ५३ बर्ष पुरा गरी ५४ बर्षमा लागेका छन । भारतीय चलचित्र जगतमा सवैभन्दा बढि एकसय करोड भन्दा बेसीँ कमाइ गर्ने फिल्म दिन सफल सलमान खान बलिउडका एक उत्कृष्ट सफल कलाकार मानिन्छन ।
उनको आजको पार्टी उनकै निवासमा हुने छ । उनीको पार्टीमा उनको परिवार, लगायत उनका सहकर्मीहरु Katrina Kaif, Jacqueline Fernandez, Sonakshi Sinha, Mouni Roy, Kriti Sanon, Warina Hussain, Anil Kapoor, Dia Mirza, Bobby and Tania Deol, Sanjay Leela Bhansali तथा अन्य धेरै ब्यक्तिहरुको सहभागिता रहनेछ । ।

बीवी हो तो ऐसी फिल्मबाट आफ्नो करियरको शुरुवात गरेका सलमानको हालसम्म पनि उनको विवाह भने भएको छैन । मुख्य अभिनेतामा देखिएका उनको फिल्म मेने प्यार किया निकै चर्चा कमाउन सफल भएको थियो । उक्त फिल्मबाट उनले बेष्ट पुरुष कलाकारको उपाधी प्राप्त गरेका थिए भने फिल्मले फिल्म फेयर अर्वाड प्राप्त गरेको थियो । यस्तै विभिन्न मुख्य कलाकार र गेष्ट एक्टरमा गरी एक सय भन्दा बढि फिल्ममा उनलाइ देख्न सकिन्छ ।

उनका बह चर्चित फिल्महरु मैंने प्यार किया, पत्थर के फूल, साजन, अंदाज अपना अपना, हम आपके हैं कौन, करन अर्जुन, खामोशी, जुड़वा, प्यार किया तो डरना क्या, बंधन, बीवी नं 1, हम दिल दे चुके सनम, हम साथ साथ हैं, दुल्हन हम ले जाएंगें, तेरे नाम, गर्व, मुझसे शादी करोगी, No Entry, क्योंकि, Partner, युवराज, Wanted, दबंग, Bodyguard, एक था टाइगर, दबंग-2, किक, बजरंगी भाईजान, टाइगर जिंदा है, रेस-3, हुन जस्ले निकै चर्चा कमाउन सफल भएका थिए । हाल उनको भारत नामको मुखी रिलिज हुने तरखरमा रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको नेरु. १ करोड २७ लाख आर्थिक सहयोगमा दार्चुला जिल्लाको खलंगा, तिंकरमा अवस्थित श्री मोती महिला संघ प्राथमिक विद्यालयको

वीरगञ्ज । वीरगञ्जस्थित क्लार्क्स रिसोर्ट्समा “आजादी का अमृत महोत्सव” (भारत @ 75) को अवसरमा, भारतीय महावाणिज्य दूतावास, विरगञ्जद्वारा “लोकतन्त्रको विशेष

टुंडिखेलस्थित नेपाली सेनाको मुख्यालयमा आयोजना गरिएको एक समारोहबीच भारतीय सेनाले नेपाली सेनालाई आज टाटा एलपिटिए १६२८ वर्कशप ट्रकहरु उपहारस्वरुप प्रदान

कोभिड खोप प्रमाणपत्रको पारस्परिक मान्यताका लागि भारत सरकार स्वास्थ्य एवम् परिवार कल्याण मन्त्रालय र नेपाल सरकार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयबीच