Lifestyle Portal
  •   ५ चैत्र २०७९, आईतवार

निकै भावुक बने रणबिर सिंह

२ पुष २०७५, सोमबार १६:४२

लोकप्रिय

बलिउडका सबैभन्दा एनजेटिक एकटरको रुपमा चिनिएका कलाकार रणवीर सिंह सधै मस्ती मजाकको मुडमा हुन्छन् । तर स्टार स्क्रीनको अवार्ड्स कार्यक्रममा उनी निकै भावुक देखिए, उनले आफनी श्रीमति दिपिकालाई रानी भन्दै संम्बोधन पनि गरे । उनले पछिल्लो चलचित्र पद्यमावत मार्फत बेस्ट एकटरको अवार्ड प्राप्त गरे ।

अवार्ड लिदै गर्दा स्टेजमा उनी केही भावुक बन्न पुगे स्टेजमा रेखा, आयुष्मान खुराना, विक्की कौशल, राजकुमार राव लगायतका कलाकारहरु थिए, कसैले रणवीरलाई दिपिकासँग सम्बन्धित प्रश्न गर्दा उनले भने फिल्ममा मैले मेरी रानी लाई पाउन सकिन तर वास्तविक जिवनमा मैले मेरी रानी पाए र उनले दिपिकालाई बेबी आई लब यु पनि भने । साथै आफुलाई दिएको साथको लागि धन्यवाद र आफुले पनि धेरै माया गर्ने बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं – हेम्प स्पटलाइटमा पाइला चाल्दा, धेरै मानिसहरूले यो वास्तवमा के हो र किन यस्तो हानिकारक र उपयोगी बोट वरिपरि

एजेन्सी । मानिसको शरीर अन्य प्राणीको तुलनामा निकै संवेदनशील हुन्छ । यही कारण भविष्यमा हुने घटनाप्रति हाम्रो शरीरले पहिले नै

नयाँदिल्ली: मान्छे आफ्नो प्रेमको लागि जस्तोसुकै जोखिम मोल्न सक्छ भन्ने उदाहरण भारतको उत्तर प्रदेशस्थित भदोही गाउँमा देखिएको छ । भदोही

काठमाडौं -सामान्यतया बदामको सिजन या प्रचलन जाडो महिनामा बढी हुन्छ । घाममा बसेर बदम खाने प्रचलन बढी भएपनि बदम सधै