Lifestyle Portal
  •   २२ फाल्गुन २०७७, शनिबार

महिनावारीको इमोजी अब स्मार्टफोनमा

२७ माघ २०७५, आईतवार १३:००

विश्वभरि नै महिनावारीको बिषयमा बिशेष वकालत र यस मुद्धालाई धेरै भन्दा धेरै आवाज र अनुहार दिने कार्यहरु भइरहेका छन् । एकातिर सामान्य मानिएको एउटा प्रक्रिया भनिएपनि अर्कोतर्फ विश्व सुमदायले महिनावारीमा असामान्य मुद्धा अनि आवाजहरु बिकास गरिरहेको देखिन्छ ।

यसैक्रममा अब महिनावारी बिषयमा स्मार्टफोनमा इमोजी  ल्याउने भएको जानकारी आएको छ । सहजैसंग महिनावारीको बिषयमा बात गर्न, जानकारी दिन र जानकारी गराउन एक क्लीक कै भरमा खुशी, दु:खी लगायतका भावनाहरु उजागर गर्न राखिएका मानवका झैं अनुहारका ईमोजी संकेतहरु अब महिनावारी बिषयमा पनि आउने भएको छ । रातो र बाक्लो रगतको झैं देखिने एउटा थोपा रगत भएको यो ईमोजी अहिले निकै बिवाद अनि प्रतिक्षामा परेको जनाइन्छ ।

महिनावारीलाई आँउदा पुस्ताका लागि कुनै जोक या रहस्य वा अव्यक्त कुरा नहोस् भनेंर देखाउन अनि संझाउन पनि यो ईमोजी बनाइएको बताइन्छ । यसले गर्दा अब महिनावारी र त्यसताकाको हेरचाह अनि समानताका लागि पैरवी हुने पनि बताइन्छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं। एक निर्लज्ज जोडीले सार्वजनिक पार्कमा थुप्रै मानिसहरु र कैयौं परिवारकै अगाडि खुल्लमखुल्ला यौनसम्बन्ध राखिरहेको देखिएपछि त्यहाँका सर्वसाधारण आक्रोशित भएका

काठमाडौं। गिना स्टेवार्टले आफू हजुरआमा भएको बताउँदा मानिसहरुले विश्वास गर्दैनन् । उमेरलाई चुनौती दिने यी मोडल संसारकै हट हजुरआमाको रुपमा

जुन दिन तपाई आफ्नो पूरा जिम्मेवारी लिनु हुन्छ, जुन दिन तपाई बहाना बनाउन बन्द गर्नुहुन्छ, त्यसै दिन तपाई शिखरतिरको यात्रा

काठमाडौं । मानव जीवनमा पानीको महत्व धेरै छ । यो हामीलाई थाहा भएकै कुरा हो र अनि हामी पानी पिउँछौँ