रोटरी क्लब अफ बाग्मतीले तत्कालीन सहयोग स्वरुप माक्स बितरण


रोटरी इन्टरनेसनल डिस्ट्रीक 3292 अन्तर्गत रोटरी क्लब अफ बाग्मतीले कोभिड 19 को महामारीको समयमा तत्कालीन सहयोगको लागि सरकार तथा अन्य सस्थाहरूलाई माक्स नि:शुल्क प्रदान गर्दै आएको छ ।

कोरोनाको महामारीको समयमा साबधानी अपनाउँदै सङ्क्रमण रोक्न सहयोग होस् भन्ने उद्देश्यले पन्द्र हजार सर्जिकल माक्स र चार सय एन 95 माक्स निशुल्क बितरण गरेको क्लबका अध्यक्ष दिनेश बज्राचार्यले जानकारी गराउनु भयो ।

यसै क्रममा पाटन अस्पतालमा पाँच हजार सर्जिकल माक्स र एक सय पचहत्तर वटा एन 95 माक्स हस्तान्तरण गरिएको छ । भक्तपुर क्यान्सर अस्पतालमा पाँच सय सर्जिकल माक्स र पचास वटा एन 95 माक्स हस्तान्तरण गरिएको छ । त्यसैगरी स्वास्थ सेवा बिभागको महामारी शाखामा पाँच हजार सर्जिकल माक्स र एक सय पचहत्तर एन 95 माक्स हस्तान्तरण गरिएको छ । वितरणकै क्रममा भुल्मु गाऊँ पालिका लाई दुई हजार सर्जिकल माक्स हस्तान्तरण गरिएको छ ।
रोटरी क्लब अफ बाग्मतीले भुइचालो, आँधिबेरी लगायतका बिभिन्न आपतकालीन अबस्थामा सहयोग पुर्याउँदै आएको छ ।

याे पनि पढ्नुहाेस

कस्तो अवस्थामा सेल्फ क्वारेन्टाइन बस्ने ?

भारतद्धारा नेपाललाई २३ टन अत्यावश्यक ओखती प्रदान


Loading comments...